Urlop z partnerem lub z kumpelą?

Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi szaleni i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć zalety i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub podobnych okolicznościach – dużo osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe ogrom idealnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o nienagannie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.